ДОСЛІДНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

ПРО ПРОЄКТ

Наша історія

Освіта 4.0 HUB – це web-платформа, яку було створено для того, щоб кожен міг визначити свій освітній шлях – обрати той напрям розвитку, який він для себе вбачає за потрібне, і зрозуміти, яку професію в майбутньому він отримає.

Проєкт реалізовувався командою з Державного університету економіки і технологій на чолі з в.о. ректора Андрієм Шайканом та в.о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Сергієм Гушко. До розробки web-платформи були залучені студенти спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" факультету інформаційних технологій, а саме Олексій Донченко (розробка бази даних та back-end), Григорій Каданер (розробка дизайну), Микита Кравчук (розробка front-end) та Вадим Клюй (розробка front-end).

Концепція е-платформи ОСВІТА 4.0 HUB
Фотографія усієї команди

Етапи розробки проєкту

#1. Розробка back-end частини та дизайн-концепції web-платформи

У рамках даного етапу всіма членами команди формувалась головна концепція майбутньої платформи, відповідно до якої було розроблено прототипи сторінок та back-end частину сайту.

#2. Створення головної сторінки сайту та його адміністративної частини

На основі готової дизайн-концепції було зроблено верстку сторінок платформи, а також виконано «оживлення» сайту за допомогою мов web-програмування. Головним досягненням даного етапу було створення так званого «квізу», що навіть зараз дозволяє нам сформувати власну карту кар’єрного росту.

#3. Реалізація маркетплейсу освітніх програм

Комплексно виконавши аналіз роботи створеної платформи, нами було вирішено розробити освітній маркетплейс, за допомогою якого можна з використанням спеціально розроблених фільтрів знайти саме ту освітню програму, яку бажає обрати користувач.

#4. Розробка телеграм-боту

Додатковою перевагою будь-якої інформаційної системи є наявність телеграм-боту, що дозволяє нам дещо розширити кількість потенційних користувачів та за допомогою вже знайомого інтерфейсу виконати пошук бажаних освітніх послуг.

#5. Створення сторінок для закладів освіти

Провівши в березні 2023 року широку дискусію з закладами середньої, профільної, вищої та перед вищої освіти Кривого Рогу було виявлено той факт, що у більшості з них або немає власного сайту або їх якість не дуже відповідає потребам сьогодення. Тому, нами було створено єдину уніфіковану систему подачі інформації про заклади освіти у вигляді окремих сторінок платформи, що дозволяє багатьом навчальним закладам мати хоча б якийсь представницький інтернет-ресурс.

#6. Реалізація сторінки з аналітичними показниками по активності користувачів

Задля прозорості та збільшення довіри до платформи, було реалізовано спеціальну сторінку для відображення у вигляді діаграм аналітичних показників сформованих на основі активності користувачів пов’язаної з переглядом сторінок освітніх програм.

#7. Розробка концепції «Спеціальних пропозицій»

Зважаючи на виклики які постають перед нашою країною сьогодні – війна та спричинена нею міграція населення з зони бойових дій до більш безпечних міст та селищ, на платформу було введено спеціальні пропозиції для військових та внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Наша команда

Фотографія Олексія Донченка

Олексій Донченко

Back-end розробник

Займаюся розробкою back-end частини сайтів та web-додатків, з використанням таких технологій, як Node.js, PHP, MongoDB, MySQL, SQL Server. Також маю досвід роботи з мовами програмування C# та C++.

Фотографія Григорія Каданера

Григорій Каданер

UI/UX дизайнер

Досвідчений UI/UX дизайнер і Front-end розробник, створюю унікальні інтерфейси, які покращують користувальницький досвід та привертають увагу. Звертайтесь в соціальні мережі в особисті повідомлення!

Фотографія Вадима Клюя

Вадим Клюй

Front-end розробник

Досвідчений Front-end розробник з впевненими знаннями HTML5, CSS3/SASS та JavaScript. Моя спеціалізація - розробка SPA на React з акцентом на створення мобільних інтерфейсів для всіх пристроїв.

Фотографія Микити Кравчука

Микита Кравчук

Front-end розробник

Займаюсь розробкою front-end частини сайтів будь-якої складності. Звертайтесь, знайдемо універсальне рішення для вас!

Фотографія Сергія Гушка

Сергій Гушко

Проджект-менеджер

д.е.н., професор, в.о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Державного університету економіки і технологій

Aleksei

Андрій Шайкан

Проджект-менеджер

д.е.н., професор, в.о. ректора Державного університету економіки і технологій